Čo potrebujete vedieť o stávkovaní na e-športy

Stávkovanie na esports je čoraz populárnejšie, preto uprednostňujeme poskytovanie informácií, aby ste si tento zážitok užili naplno. Stránku môžete použiť na rýchle zobrazenie najnovších e-športových hier, úspechov a titulov. Nájdete tu aj informácie o stávkach, ako sú športové štatistiky, stávkové kurzy a novinky. Bez ďalších okolkov sa pustíme do práce!

Vieme, že esportový priemysel je už plný udalostí a urobili sme všetko pre to, aby sme vám poskytli prehľad o všetkom, čo sa deje vo svete. Pozrite si našu sekciu noviniek a zistite, kedy sa konajú hlavné a vedľajšie turnaje, alebo sa dozviete o najnovších prestupoch hráčov a tímov vo všetkých hlavných tituloch. Naším cieľom je poskytnúť čitateľom užitočné štatistiky a informácie a naša komunita odborníkov na športové stávkovanie prispieva skvelým pokrytím a predikciou pre všetky súťažné hry.

Darí sa aj športovému stávkovaniu. Kedysi sa považoval za špecializovaný šport, v poslednej dobe prudko vzrástol v popularite a teraz patrí medzi najlepšie športy, na ktoré sa dá staviť. S kurzami od niektorých z najlepších online stávkových stránok je 22Bet jedinou stránkou, ktorú budete potrebovať, pokiaľ ide o športové stávkovanie.

Strieľačka z pohľadu prvej osoby

Čo sa týka strieľačiek z pohľadu prvej osoby, Counter-Strike: Global Offensive je stále kráľom. Existuje však veľa ďalších konkurenčných FPS hier, ktoré súperia o korunu s každou aktualizáciou. Napríklad Call of Duty, Halo, Overwatch a Rainbow Six majú súťaže a sú k dispozícii na stávkových zoznamoch. MOBA – Online bojová aréna pre viacerých hráčov Online hry pre viacerých hráčov v bojovej aréne sú niektoré z najvýznamnejších titulov Esports. To, čo začalo ako Warcraft 3 mod pred takmer 20 rokmi, splodilo nový žáner s obrovským počtom fanúšikov. Spoločnosť Valve vydala Dota 2 neskôr a The International ponúkol najväčší cenový fond e-športov, aký kedy videl. Potom je tu League of Legends, hra s jednou z najaktívnejších hráčskych základní s desiatkami miliónov aktívnych hráčov. Heroes of the Storm, Smite, Arena of Valor a Battlerite majú tiež turnaje, sponzorstvo a možno ich nájsť na športových stávkach. Ak hľadáte skvelé tipy a predpovede pre tieto hry, ste na správnom mieste!

Skutočná bitka

Battle Royale je relatívne nový žáner, ktorý za pár mesiacov explodoval na popularite. Hoci to začalo len ako mod pre ARMA 3, keď vyšlo Player Unknown Battlegrounds, prekonalo niekoľko rekordov a videlo milióny simultánnych hráčov na Steam E. Podľa rovnakého vzorca – menej vojenskej simulácie, ale viac zábavnej akcie a čo je najdôležitejšie, hranie zadarmo – sa Fortnite stal najobľúbenejším titulom roku 2019 a v roku 2021 ešte nie je obmedzený. V oboch hrách sa konajú turnaje s výhrami v miliónoch dolárov Fenomén Battle Royale podnietil ďalšie vývojárske štúdiá, aby spustili svoje vlastné spin-offy v tomto žánri. Tituly ako Apex Legends a Ring of Elysium, ako aj režimy ako Battlefield's Fi­restorm a CoD Warzone, ich nasledovanie.

Bojové hry

Street Fighter je najobľúbenejší športový titul a vo všeobecnosti je veľmi reprezentatívnym žánrom. Pôvodný kult Japonska bol prenesený do Ameriky. Super Smash Bros a Tekken majú tiež vytvorené komunity a sú skvelé pre hazardné hry. Toto sú tri najlepšie hry, pre ktoré môžete nájsť predpovede v kategórii bojov. Dokonca aj najnovší záznam v klasickej sérii Mortal Kombat si zaslúži pozornosť, ktorú si zaslúži. Zaoberáme sa všetkými vyššie uvedenými hrami a naši informátori o e-športoch budú poskytovať denné predpovede, keď budú hry k dispozícii.

DOTA2

Dota 2, stelesnenie všetkých súťažných online hier, bola vydaná v roku 2012. Odvtedy jej popularita vzrástla a stávky sú vyššie ako kedykoľvek predtým. Prvý medzinárodný turnaj v roku 2013 bol prvým, ktorý ponúkol prize pool 1 milión dolárov. Vo svojom ročníku 2019 šampionátu „The International“ mal kolosálny cenový fond viac ako 34 miliónov dolárov. S viac ako 100 postavami, z ktorých si môžete vybrať, neuveriteľne hlbokými synergiami schopností a strategickými rozhodnuti ami na mape a týmovými rozhodnuti ami, je hra snom každého hráča. Nie je lepší zážitok ako stávkovanie a sledovanie zápasov Dota 2, kde sú napínavé hry prakticky zaručené.

Liga legend

League of Legends je priamy rival Dota 2. Viac ako milión hráčov denne a mnohé ligy a súťaže poháňajú šialenú stávkovú akciu. Milióny ľudí, ktorí sledujú šampionát, robia hru pôsobivou a neprehliadnuteľnou pre herný svet. Je to jeden z najziskovejších titulov v e-športe spočetné.

Jak si levně vybavit home-office

V posledních letech se rozšířila možnost home-office.

Léto v RTbet casino, na kole, na výletě nebo na zahradě

Léto je obdobím nekonečných možností, kdy slunce dodává energii a zápal všem, kdo se chtějí pustit do něčeho nového.

Ráj šití.cz: Příběh Úspěchu, Odhodlání a Lásky k Řemeslu

Vybudovat úspěšnou firmu není jen tak. Každý, komu se to podařilo, vám potvrdí, kolik probdělých nocí a překážek musel překonat na cestě k vytouženému cíli.