https://www.info-bratislava.sk/zagati

Centrála

Tlač | Pridať / editovať záznam

Zagati

Prinášáme inovativné sposoby riešenia „Jediná vec, ktorá je v živote na 100 %, je to, že sa niečo zmení“. Týka sa to nielen samotných ľudí v ich osobnom živote, ale hlavne firiem a spoločností, ktoré si nemôžu byť isté, že spôsob, akým doteraz fungovali im vydrží aj do budúcnosti.
Internet, informačné a mobilné technológie, doterajšia konkurencia, úplne nová konkurencia, kríza, neistota na trhu, nové produkty, možnosť expanzie na iné trhy, rast firmy a iné výzvy dávajú zabrať zabehnutému business modelu a taktiež aj internému fungovaniu firiem. Rýchlo sa meniaci svet núti firmy sa rýchlo adaptovať na novovzniknuté situácie a veci robiť inak, rýchlejšie, inteligentnejšie a s iným rozpočtom ako to bolo doteraz.
Spoločnosť zagati s.r.o. sa zameriava na inovatívne spôsoby riešenia obchodných, marketingových a organizačných situácií a výziev, ktoré majú firmy nielen v oblasti interného fungovania a IT, ale najmä v nastavení správneho business modelu pre svoje produkty a služby a ich predaja, marketingu a podpory.
Web:
http://www.zagati.com
Adresa:
K železnej Studienke 27
811 04 Bratislava
Bratislavský kraj
sk Slovensko
Telefón:
+420 911 699 511
E-mail:

Fakturačné údaje: Obory činností:

Zagati, s. r. o.

K Železnej studienke 27
811 04 

IČO: 44570180
DIČ: 2022746033

Rok založenia: 134

Obory činností:

Zagati
Zagati